На главную страницу

НАША ПОЧТА
 
Одно из предприятий АМИКОТЮБ

ВОПРОСЫ и ОТВЕТЫ

На этой странице будут размещаться ответы сотрудников компании на типичные вопросы о продуктах «АМИКОТЮБ-УКРАИНА»

 

 

 

Міжнародна група компаній АМІКОТЮБ більше 20 років залишається лідером у впровадженні інноваційних технологій у будівництві.
У 2006 році, компанія АМІКОТЮБ-УКРАЇНА почала працювати й в Україні.
Щоб розповісти читачам, що саме собою являє новий продукт та нова технологія, ми зустрілися з директором компанії Воловичем Борисом Львовичем.

- Шановний Борисе Львовичу, розкажіть будь ласка читачам, що саме нового, пропонує Ваша компанія увазі будівельників України...

Розповідати про діяльність нашого холдингу можна досить довго, тому я хочу коротко розповісти про продукт якій буде цікавий для забудовників - це унікальна опалубка одноразового використання для колон, фундаментів, опор, буроін’єкційних свай КЛІЛА.
Опалубка призначається для надання конструкціям проектних форм, заданих розмірів та положення, у промисловому й цивільному будівництві з використанням каркасно-монолітної технології будівництва, буроін’єкційних свай, точкового фундаменту.

- Шановний Борисе Львовичу, розкажіть будь ласка читачам, де саме, задля чого використовується опалубка Вашої компанії...

У будівництві досить часто виникає потреба досягти певного результату застосовуючи систему несучих колон.
Вони забезпечують максимально вільний корисний простір, естетичний вигляд та втілення дизайнерських рішень у будівництві будь то котеджу, житлового будинку, або будь-якої споруди комерційного призначення. Застосування нашого продукту, надає можливість замовнику легко, швидко та недорого побудувати:
- будинок з несучими колонами - починаючи від периметру й до застосування у середині будівлі, несучі колони навколо басейну, всередині майстерні, вітальні й таке інше,
- балкони, навіси та інше перед входом у будинок (колони що підтримують),
- систему несучих колон при будівництві й реконструкції складів, ангарів, виробничих приміщень, автозаправних комплексів, та інших будівель комерційного призначення,
- крапкові фундаменти для різноманітних споруд, фундаменти для огорожі, фундаменти спортивних споруд й снарядів, фундаменти для стовпів та ще багато іншого.
Опалубка для круглих колон КЛІЛА є виробом одноразового використання, має малу вагу, невисоку ціну, дуже просто встановлюється та демонтується - тому для її використання не потрібно спеціальних знань, навиків, не потрібно спеціального інструменту, вантажопідйомних механізмів.

- Шановний пане Борисе, Ви кажете що технологія застосування опалубки колон КЛІЛА дуже проста.
А як саме все це відбувається?

Все дійсно дуже просто:
1. Для того щоб влаштувати наприклад крапковий фундамент, найкраще застосувати буроін’єкційну технологію. Перше - необхідно пробурити отвір на проектну глибину. Друге - в отвір вставити арматуру решітку. Третє - запустивши арматуру в середину, вставити опалубку КЛИЛА в отвір так щоб над поверхнею землі виступав край опалубки, приблизно на 5-30 сантиметрів. Четверте – залити в отвір бетонну суміш. П’яте –мінімум через 3 доби можна зрізати виступаючу частину опалубки звичайним ножем, але можна й залишити її на палі.
2. Для того щоб зробити колону, потрібно зробити наступні кроки. Перше – зробити арматурний каркас, прив’язавши ( або приваривши) його до арматури випущеної з фундаменту. Друге – закріпити на арматурний каркас пластикові або будь які інші центратори й надіти опалубку. Третє – зафіксувати низ опалубки дерев’яним вінцем з брусу, задля запобігання зміщення по горизонтальній площині. Четверте – або спеціальними розтяжками, або за допомогою дерев’яних брусів виставити по рівню й закріпити верхню частину опалубки (на висоті приблизно 1,5 – 2 метри), задля запобігання зміщення по вертикальній площині. П’яте – залити у опалубку бетонну суміш, обов’язково ущільнюючи її вібратором задля запобігання появлення пустот й раковин у колоні.
Шосте – мінімум через три доби розрізати опалубку звичайним ножем (тримаючи лезо до опалубки під кутом приблизно 45 градусів) зверху до низу. Після чого опалубку можна просто зняти. Найкраще, коли є можливість опалубку залишити на колоні, навіть розрізану, на 28 діб (саме стільки потрібно бетону для отримання проектної міцності), бо вона є захистом для бетону від пересихання і розтріскування у жарку погоду.

- Шановний пане Борисе, скажіть будь ласка, які споживацькі характеристики опалубки КЛІЛА?
Які переваги Вашої опалубки, у порівнянні з традиційними системами?

Звичайно, при будівництві опорних несучих колон потрібна спеціальна опалубка багаторазового використання, або сталеві або азбестоцементні труби в якості опалубки, які залишаються на готовій колоні. Що в подальшому додає зайвого клопоту по підтриманню зовнішнього вигляду, потребує додаткових антикорозійних заходів.
На відміну від традиційних систем КЛІЛА має наступні переваги:
По-перше, це висока швидкість будівництва завдяки застосуванню потрібної кількості опалубки КЛІЛА одночасно, у порівнянні з застосуванням традиційних систем опалубки вона повністю готова для використання.
По-друге, завдяки КЛІЛА, є можливість відмовитись від застосування вантажопідйомних механізмів, бо середня вага нашої опалубки довжиною 3-4 метри, складає 10-12 кг.
По-третє, легко встановлюється й демонтується однією людиною, монтаж й демонтаж займає не більше 10 хвилин, опалубку нема потреби змащувати спеціальними засобами, для відлипання опалубки від бетону.
В четвертих – дозволяє проводити бетонування як ковшем так й застосуванням бетононасосу, дозволяє ущільнювати бетонну суміш вібратором.
В п’ятих, КЛІЛА забезпечує якісну поверхню готової колони, та якщо не знімати опалубку на протязі 28 діб, вона захищає колону від негативного впливу зовнішніх факторів, й дозволяє бетону “дозріти”.
В шостих, економічний ефект від застосування опалубки КЛІЛА складається з зменшення витрат на оплату праці будівельників в одиницю часу, зниження загальних витрат завдяки зменшенню строків будівництва, витрат на застосування вантажопідйомних механізмів.

- Шановний пане Борисе, щиро дякуємо за представлену інформацію. Гадаємо вона буде не тільки цікавою але й корисною для наших читачів а також будівельників.

Будь ласка. Якщо виникне потреба, звертайтеся неодмінно. Ми завжди готові допомогти порадою або ділом.

- Пане Борисе, скажіть будь ласка, де можна отримати більше інформації о Вашій компанії й продукції?

З задоволенням запрошую відвідати наш офіс усіх зацікавлених людей, а також відвідати наш сайт: www. amicotube.dp.ua

У роздріб опалубку КЛІЛА можна придбати у партнерів компанії:
в мережі будівельних гіпермаркетів "ЕПІЦЕНТР";
в мережі будівельних складів-магазинів "АНЖІО"


За для подальшого знайомства та більшого розуміння де й як застосовується опалубка колон КЛІЛА, ми зустрілися з будівельником компанії „МАКСІМУС” Володимиром.

- Шановний Володимире, розкажіть будь ласка читачам, як Ви познайомилася з новою технологією опалубки КЛІЛА...

Доброго дня шановним добродіям. Наша компанія є великою й потужною будівельною компанією. Нами було побудовано величезна кількість різноманітних споруд, житлових комплексів, будівель комерційного призначення – по усій Україні.
Зараз ми у Києві ведемо разом з компанією „Єврокон” будівництво великого сучасного житлового комплексу „Дніпровська пристань”
При будівництві цього об’єкту, у нас виникла потреба досягти певного результату застосовуючи систему несучих колон. Вони забезпечують максимально вільний корисний простір, естетичний вигляд та втілення дизайнерських рішень у будівництві.
Для досягнення цього результату нам було потрібно застосувати опалубку для круглих колон. Нами було розглянуто декілька варіантів існуючих на Українському ринку систем. Одним з них була й технологія КЛІЛА.
Нами було прийнято рішення випробовувати опалубку КЛІЛА безпосередньо на будівельному майданчику. Компанія „АМІКОТЮБ-УКРАЇНА” пішла нам на зустріч – поставили нам саму опалубку та провели шефмонтаж.
Скажу відверто, у дуже багатьох технологія КЛІЛА визвала скепсис – багато кого хвилювало питання міцності опалубки.
Але ось настав час для монтажу та заливання колони бетоном. Усіх вразила швидкість монтажу опалубки, яку постачає компанія „АМІКОТЮБ-УКРАЇНА”.
Враховуючи, що монтаж відбувся у самий перший раз, це був дійсно приголомшливий результат. Як будівельника мене вразило й те що опалубка має невелику вагу, та швидко монтується без застосування крану.
Далі відбувалася заливка важким бетоном. Усі хто знаходився на будмайданчику уважно дивилися й хвилювалися що з цього вийде. Хвилювалися усі окрім представників компанії „АМІКОТЮБ-УКРАЇНА”. Їх впевненість давала надію й нам.
Опалубка показувала себе з найкращих боків – заливали бетон з захвату 0,8 кубометрів, з висоти 4,5 метри. Ущільнювали суміш як зазвичай, вібратором з середини. Нарешті верховий подав знак – опалубка повна, тобто робота зроблена.
Після заливки ми усі ще довго не розходилися, ділилися враженнями, розглядували опалубку з усіх боків як вона себе поводить. Врешті решт ми залишили будмайданчику, бо потрібно дати бетону затвердіти.
Кілька діб ми підходили до опалубки й все роздивлялися.. Все було гаразд. Ось нарешті настав час демонтувати опалубку КЛІЛА й подивиться на саму колону, що з цього вийшло.
Як нам радили представники компанії „АМІКОТЮБ-УКРАЇНА” ми зробили вертикальний розріз вздовж усієї опалубки ножем для лінолеуму. Після чого вона легко знялася з бетону.
Поверхня колони виявилася блискучою! Причому блискучою у повному сенсі.
Поверхня нагадувала склянку. Результат перевершив наші сподівання.

Можу сказати, дійсно нова технологія КЛІЛА, це дуже просто, швидко й гарно.
Працювати з такою опалубкою саме задоволення. Я думаю що у цієї технології дуже велике майбутнє.
Те що ми будемо працювати з опалубкою КЛІЛА компанії „АМІКОТЮБ-УКРАЇНА” це я можу стверджувати.
Ще хочу порадити й іншим будівельникам звернути на неї увагу. Це дійсно гарна нова технологія, котра застосовується у всьому світі, й нарешті вона з’явилася й в Україні.


Если Вы не нашли на нашем сайте ответов на Ваши вопросы, то ...

Пишите  

Звоните  

Приезжайте   

НОВОСТИ
Продажа изолона - Днепропетровск
www.isolon.dp.ua
Продажа изолона - Донецк
www.izolon.net
Продажа изолона - Запорожье
www.izolon.zp.ua
Продажа товаров для спорта и отдыха - Днепропетровск www.naprolom.org
Продажа тепло, звуко, гидроизоляции - Днепропетровск www.gest.dp.ua

ПОИСК

Наш адрес:
г. Днепропетровск, ул.Героев Сталинграда, 152А, територия Днепрторгоборудование
e-mail:
т. (+380-56) 794-35-49;
т. (+380-67) 633-96-96;
ф. (+380-56) 373-30-22.